Karta trojky je elektronická karta, která je platebním prostředkem v systému veřejné dopravy v Moskvě. Umožňuje držitelům karet bezhotovostně platit za cestování v metru, autobusech, trolejbusech, tramvajích a další hromadné dopravě.

Mnoho lidí se diví, proč potřebují při vystupování z vozidla přejet kartou Troika? Faktem je, že systém placení jízdného v Moskvě je založen na principu platby pouze za skutečné cesty. Při nástupu do přepravy se částka z karty neodepisuje, ale stahuje se až při výstupu. Poklepání na kartu Troika při odchodu vám tedy umožní přesně vypočítat cenu vaší cesty a strhnout z vašeho účtu pouze požadovanou částku.

Navíc klepnutí na kartu Troika při vystupování vám pomůže kontrolovat platbu jízdného. Pokud někdo zapomene při odchodu přejet svou kartou, systém to rozpozná jako neúspěšný odchod a může začít účtovat další poplatky. Poklepáním na kartu Troika při výstupu tedy budete mít jistotu, že jste zaplatili jízdné a vyhnete se sankcím.

Proč při odjezdu používat kartu Troika?

Зачем прикладывать карту Тройка при выходе?

  • Šetří čas. Vložením karty Troika do speciálního zařízení při výstupu okamžitě zaplatíte za jízdné, aniž byste museli stát frontu na nákup jízdenky. To vám umožní ušetřit drahocenné minuty a učinit vaši cestu pohodlnější.
  • Snadné použití. Karta Troika je malá plastová karta, kterou můžete snadno nosit s sebou. Zabere málo místa a je vždy připraven k použití. Když při vystupování přejedete svou kartou, vyhnete se tomu, že budete muset hledat drobné, abyste zaplatili jízdné nebo směňovali peníze s ostatními cestujícími.
  • Kontrola nákladů. Každá aplikace karty Troika při ukončení je registrována v systému. Díky tomu můžete kdykoli zjistit informace o svých cestách a také kontrolovat své výdaje za veřejnou dopravu. Tento přístup vám umožňuje vědoměji plánovat výdaje a efektivně využívat cestovní prostředky.

Poklepání na kartu Troika při odchodu vám tedy umožňuje ušetřit čas, usnadňuje používání a umožňuje kontrolovat vaše cestovní výdaje. Jedná se o pohodlné a moderní řešení pro cestování v Moskvě a Moskevské oblasti.

Pohodlí a úspora času

Přejetím karty Troika při ukončení získáte řadu výhod, které vám usnadní život a ušetří čas.

Za prvé, není třeba hledat drobné, abyste zaplatili za cestování. Jednoduše klepnete na kartu Troika u turniketu nebo odmítacího zařízení v autobuse a platba proběhne automaticky. Již není potřeba shánět požadovanou částku nebo mince a to se hodí zejména v případě, že nemáte drobné nebo nemáte čas požadovanou částku hledat.

ČTĚTE VÍCE
Kolik let vydrží baterie bez údržby? Jak životnost ovlivňuje efektivitu a ekonomiku používání?

Zadruhé vám používání karty Troika umožňuje ušetřit čas, který byste jinak strávili nákupem vstupenek na pokladně nebo hledáním automatu. Nemusíte stát ve frontě a čekat, až na vás přijde řada. Zůstatek na kartě si můžete kdykoliv dobít, nastavit si potřebný tarif nebo prodloužit předplatné přímo v automatickém kiosku, který je k dispozici téměř v každém metru a na zastávkách MHD.

Propojením karty Troika s bankovním účtem nebo elektronickou peněženkou můžete také automaticky dobíjet zůstatek na kartě, aniž byste museli navštěvovat speciální dobíjecí místa. Taková automatizace vám umožní nestarat se o nedostatek finančních prostředků na vaší kartě a mít vždy jistotu, že máte vždy možnost zaplatit za cestu.

Slevy a bonusy

Скидки и бонусы

Při použití karty Troika při výstupu jsou uživatelům k dispozici různé slevy a bonusy. Karta Troika umožňuje získat slevy na používání veřejné dopravy, jako je metro, autobusy a vlaky.

Kromě toho můžete na kartě Troika získat bonusy a slevy v různých obchodech, kavárnách, restauracích, kinech a dalších zařízeních. Při platbě za služby nebo nákupu zboží pomocí karty Troika mohou uživatelé získat další bonusy nebo slevy, které jim umožní ušetřit peníze a získat další výhody.

Kartová aplikace Troika také nabízí speciální nabídky a akce, které jsou dostupné pouze držitelům karet. Mohou to být sezónní slevy, akce na určité zboží nebo služby a také speciální nabídky od partnerů věrnostního programu.

Aplikace Troika card tak nabízí mnoho slev a bonusů, které uživatelům pomáhají ušetřit peníze a získat další výhody při používání veřejné dopravy a při nakupování v různých obchodech a provozovnách.

Video:

Jízdné metrem 3 rubly / Jak ušetřit peníze na cestu metrem

Jak používat kartu TROIKA v metru.

Co se stane, když neukážete lístek inspektorovi, nebo jak NEDOSTAT pokutu