Launch (z anglického „launch“ – spuštění) je program, který vám umožní spustit jiný program nebo aplikaci na vašem počítači. Ne vždy si však pamatujeme spouštěcí heslo nebo jej nastavujeme, aniž bychom se museli dívat do džungle nastavení. V takových případech může být užitečný krátký návod, jak obnovit spouštěcí heslo.

Nejjednodušší způsob, jak zjistit spouštěcí heslo, je použít funkci „Obnovit heslo“ nebo „Zapomenuté heslo“, kterou nabízí většina programů. Obvykle se tato funkce nachází v blízkosti pole pro heslo nebo při otevírání autorizačního okna. Klikněte na tento odkaz a podle pokynů na obrazovce resetujte heslo.

Pokud funkce „Obnovit heslo“ chybí nebo nefunguje, můžete použít alternativní metodu – kontaktujte technickou podporu. Většina společností a organizací má speciální oddělení nebo servisní střediska, která uživatelům pomáhají obnovit hesla nebo řešit jiné softwarové problémy. Obraťte se na podporu Launch a požádejte o obnovu hesla, která vám poskytne pokyny, jak jej získat.

K prolomení spouštěcího hesla se nedoporučuje používat programy nebo služby třetích stran. Nejen, že je to v rozporu se zákonem, ale může to také vystavit váš počítač riziku napadení malwarem nebo úniku důvěrných dat. Nejlepší je svěřit obnovu hesla odborníkům nebo použít oficiální metody nabízené vývojáři softwaru.

Jak zjistit heslo pro spuštění?

Как узнать пароль от Лаунча?

1. Zapamatujte si své heslo

1. Вспомните пароль

Prvním krokem je pokusit se zapamatovat si heslo. Vyzkoušejte různé možnosti, které jste již možná použili. Pokud si nepamatujete heslo, přejděte k dalšímu kroku.

2. Obnovení hesla prostřednictvím e-mailu

2. Восстановление пароля через электронную почту

Spuštění poskytuje možnost obnovit heslo prostřednictvím e-mailu. Na přihlašovací stránce najdete odkaz „Zapomněli jste heslo?“, na který musíte kliknout. Poté postupujte podle pokynů na stránce pro obnovení hesla a obdržíte nové heslo e-mailem.

3. Kontaktujte technickou podporu

Pokud se vám nedaří obnovit heslo prostřednictvím e-mailu nebo máte jiné potíže související s přístupem ke Launch, doporučujeme kontaktovat technickou podporu. Budou vám moci pomoci znovu získat přístup k vašemu účtu a pomohou vám s vaším heslem.

Je důležité si uvědomit, že zabezpečení účtu by mělo být vaší prioritou. Nikdy nedovolte třetím stranám získat vaše spouštěcí heslo a pravidelně je aktualizovat, aby byl váš účet zabezpečen.

ČTĚTE VÍCE
Ionizátor vzduchu v autě - vytvoření příznivé atmosféry a zvýšení komfortu na cestách

Zkontrolovat poštu

Проверить почту

Pokud jste zapomněli své spouštěcí heslo, první věc, kterou byste měli udělat, je zkontrolovat svůj e-mail. Při registraci ke spuštění je často nutné zadat platnou e-mailovou adresu. Na tuto adresu bude zaslán e-mail s pokyny k resetování nebo obnovení hesla.

Chcete-li zkontrolovat svůj e-mail, otevřete e-mailového klienta nebo webové rozhraní, zadejte své přihlašovací údaje a zobrazte příchozí e-maily. Nezapomeňte zkontrolovat složku Spam nebo Nevyžádaná pošta, protože někdy mohou e-maily z Launch skončit v těchto sekcích.

Pokud najdete e-mail ze služby Launch, otevřete jej a postupujte podle pokynů uvedených v e-mailu. E-mail bude obvykle obsahovat odkaz pro resetování hesla nebo potvrzení vaší identity. Klikněte na odkaz a postupujte podle uvedených kroků, abyste znovu získali přístup ke spuštění.

Pokud po kontrole e-mailu nenajdete e-mail od Launch, ujistěte se, že jste při registraci uvedli správnou e-mailovou adresu. Pokud stále neobdržíte e-mail od Launch, kontaktujte prosím jejich tým podpory pro další pokyny a pomoc.

Použijte funkci obnovení hesla

Воспользоваться функцией восстановления пароля

Pokud jste zapomněli své spouštěcí heslo, můžete použít funkci obnovení hesla. Tato funkce umožňuje resetovat aktuální heslo a nastavit nové.

Chcete-li použít funkci obnovení hesla, postupujte takto:

 1. Otevřete přihlašovací stránku Spustit.
 2. Na přihlašovací stránce klikněte na odkaz „Zapomněli jste heslo?“, který se nachází pod polem pro zadání hesla.
 3. Budete přesměrováni na stránku pro obnovení hesla.
 4. Na stránce pro obnovení hesla zadejte svou e-mailovou adresu spojenou s vaším účtem Launch.
 5. Klikněte na tlačítko Odeslat.
 6. Bude vám zaslán e-mail s pokyny k obnovení hesla.
 7. Otevřete e-mail a podle pokynů resetujte své aktuální heslo a nastavte nové.

Po úspěšné změně hesla se budete moci pomocí nového hesla přihlásit do Launch.

Pokud neobdržíte e-mail s pokyny pro obnovení hesla, zkontrolujte ve své poštovní schránce složku Spam nebo Nevyžádaná pošta. Pokud dopis stále není nalezen, požádejte o pomoc podporu Launch.

Často kladené otázky:

Часто задаваемые вопросы:

Co mám dělat, když si nepamatuji e-mailovou adresu spojenou s mým účtem Launch?

Pokud si nepamatujete e-mailovou adresu spojenou s vaším účtem Launch, požádejte o pomoc podporu Launch. Mohou vám pomoci znovu získat přístup k vašemu účtu.

ČTĚTE VÍCE
Princip činnosti ruční brzdy a její role při zajišťování bezpečnosti vozidla

Mohu použít funkci obnovení hesla, pokud jsem nezapomněl heslo, ale chci ho změnit?

Ano, funkci obnovení hesla můžete použít, i když jste nezapomněli své aktuální heslo. Jednoduše postupujte podle výše uvedených pokynů pro resetování aktuálního hesla a nastavení nového.

Tabulka: Kroky pro obnovení hesla

Таблица: Шаги восстановления пароля

Krok účinek
1 Otevřete přihlašovací stránku Spustit.
2 Klikněte na odkaz „Zapomněli jste heslo?“.
3 Přejděte na stránku pro obnovení hesla.
4 Vložte svou e-mailovou adresu.
5 Klikněte na tlačítko Odeslat.
6 Otevřete e-mail s pokyny.
7 Chcete-li změnit heslo, postupujte podle pokynů.

Kontaktujte podporu

Обратиться в службу поддержки

Pokud jste zapomněli své spouštěcí heslo nebo máte jiné problémy s přihlášením ke svému účtu, nejracionálnějším řešením by bylo kontaktovat podporu.

Helpdesk je profesionální oddělení odpovědné za řešení uživatelských problémů. Musíte poskytnout informace o svém účtu, aby vás mohli ověřit a pomoci vám znovu získat přístup k vašemu účtu.

Kontaktní informace podpory

Контактная информация службы поддержки

Možná, že oficiální web Launch obsahuje kontaktní informace pro službu podpory, kde najdete telefonní číslo, e-mailovou adresu nebo formulář pro zpětnou vazbu. Kontaktujte nás se svými dotazy a problémy, rádi vám pomohou.

Připravte si informace

Подготовьте информацию

Aby proces pomoci proběhl co nejrychleji a nejefektivněji, doporučuje se připravit si následující informace:

 • Přihlašovací jméno nebo e-mail spojený s účtem
 • Uživatelské jméno (pokud je k dispozici)
 • Datum registrace účtu
 • Jakékoli další podrobnosti, které mohou být užitečné k ověření vaší identity a potvrzení vlastnictví účtu

Tyto informace umožní podpoře rychle vyřešit váš problém a poskytnout vám nové heslo nebo jiné pokyny k obnovení přístupu k vašemu účtu.

Video:

BLIKÁ SPUŠTĚNÍ EASYDIAG ● Aktivace všech značek X431 PRO3

AKTIVACE ● AKTUALIZACE PRO VŠECHNY ZNAČKY AUT ● EasyDiag 2.0 se stal X-431 Pro3

NAUČIT SE PRACOVAT SE SPUŠTĚNÍM (SPUŠTĚNÍ X-DIAG PRO, EasyDiag) část 1