Volkswagen je jedním z nejznámějších a nejžádanějších výrobců automobilů na světě. Značka Volkswagen je proslulá svou německou kvalitou, stylovým designem a spolehlivostí. Mnoho lidí si klade otázku, z jaké země tyto slavné vozy pocházejí.

Nicméně i přes to, že je značka Volkswagen spojena s Německem, ne všechna auta této společnosti se vyrábí v této zemi. Ve skutečnosti, Volkswagen má výrobní závody po celém světě, což jim umožňuje uspokojit poptávku po jejich strojích v různých regionech světa.

Různé modely vozů Volkswagen se tak vyrábějí jak v Německu, tak v dalších zemích, včetně České republiky, Polska, Slovenska, Brazílie, USA, Číny a mnoha dalších. Každá z těchto zemí má své výhody a možnosti, které Volkswagen úspěšně využívá k výrobě svých vozů.

Výroba vozů Volkswagen

Производство машин Volkswagen

  1. Německo: hlavní výroba vozů Volkswagen se provádí ve vlasti značky. Jsou zde umístěny velké továrny, např. v Kolíně nad Rýnem, Wolfsburgu a Speyeru.
  2. Čína: Volkswagen také aktivně vyrábí auta v Číně. Továrny se nacházejí v různých regionech země, včetně Šanghaje a Changsha.
  3. Brazílie: Země je domovem továren Volkswagenu, kde se vyrábějí auta pro místní trh a pro export.
  4. Mexiko: V mexických továrnách se montují i ​​vozy Volkswagen. Většina vozů určených pro Severní Ameriku se posílá právě sem.
  5. Slovensko: Volkswagen má závod v Bratislavě, kde se vyrábí několik modelů značky, včetně Audi Q7 a Volkswagen Touareg.

To jsou jen některé ze zemí, které vyrábějí vozy Volkswagen. Společnost má také továrny v Indii, Argentině, Španělsku a dalších zemích.

Volkswagen se zavázal neustále rozšiřovat výrobu a otevírat nové závody po celém světě a také rozvíjet spolupráci s místními partnery.

Země původu

Přehled modelů

Обзор моделей

Značka Volkswagen nabízí širokou škálu modelů, které kombinují spolehlivost, komfort a pokročilé technologie. Níže jsou uvedeny některé oblíbené modely vozů Volkswagen:

1Volkswagen Polo

1. Volkswagen Polo

Tento kompaktní model je ekonomický, spolehlivý a dobře se ovládá. Volkswagen Polo nabízí různé možnosti motorů a úrovní výbavy, aby si každý zákazník našel tu správnou volbu.

2.Volkswagen Golf

2. Volkswagen Golf

Legendární model Golf je známý svou funkčností, komfortem a vysokou bezpečností. Tento hatchback ztělesňuje moderní design a pokročilé technologie, díky čemuž je mezi řidiči oblíbený.

ČTĚTE VÍCE
Který senzor ABS je zodpovědný za rychlost vozu a jak ovlivňuje bezpečnost jízdy?

3.Volkswagen Passat

3. Volkswagen Passat

Passat je rodinný vůz s prostorným interiérem a inovativními prvky. Vyznačuje se stylovým designem, vynikající dynamikou a pohodlím na silnici.

Bez ohledu na zvolený model nabízejí vozy Volkswagen spolehlivost a kvalitu, které ospravedlňují jejich popularitu po celém světě.

Video:

JAK MONTÁŽ SKODA Octavia. ZÁVOD ŠKODA AUTO

Testovací jízda Volkswagen ID6. První velký elektrický crossover společnosti #vw #car

Volkswagen Golf. NEPOTŘEBUJETE SUPERCAR. PROJEKTOVÉ SCHOPNOSTI OD VAG.