Automobily jsou nejen dopravním prostředkem, ale pro mnoho lidí také prestižním doplňkem. Přední výrobci automobilů soutěží o vytvoření luxusních a exkluzivních modelů, které se stanou vysněnými předměty pro miliony automobilových nadšenců po celém světě. Existuje však jedna společnost proslulá nejen svými vozy, ale také jejich neuvěřitelně vysokou cenou.

Bentley je britská společnost specializující se na výrobu luxusních vozů. Její modely se vyznačují luxusním designem, vysokou kvalitou a jedinečným stylem, který přitahuje pozornost milovníků exkluzivních vozů.

Dnes mnoho majitelů automobilů sní o novém Bentley, které bude ztělesněním postavení a úspěchu. Náklady na tato auta jsou však něco, co běžného člověka nedosáhne. Bentley zaujímá vedoucí pozici mezi nejhodnotnějšími automobilovými společnostmi na světě. Svým klientům nabízí modely v široké škále cenových kategorií, od několika set tisíc dolarů až po několik milionů.

Nejcennější automobilka

Самая дорогая автомобильная компания

Bugatti

Bugatti

Bugatti je francouzská společnost specializující se na výrobu exkluzivních vozů nejvyšší třídy. Byla založena v roce 1909, koncem 1990. let ji získala skupina Volkswagen.

Nejdražším modelem auta od Bugatti je Chiron. Cena tohoto vozu začíná na 2,5 milionu dolarů a může dosáhnout více než 3 milionů dolarů. Tento supercar je vybaven 8litrovým 16válcovým motorem a dokáže vyvinout rychlost až 420 km/h.

Bugatti se proslavilo také svým Veyronem, který je jedním z nejrychlejších a nejdražších sériových vozů na světě. Taková auta stojí asi 1,7 milionu dolarů.

Bugatti je známé mimořádnou kvalitou, neuvěřitelnou rychlostí a luxusním designem svých vozů. Stávají se objektem touhy milovníků automobilových mistrovských děl, kteří jsou za svou exkluzivitu ochotni zaplatit velké peníze.

Kdo je lídrem v ceně?

Na seznamu luxusních automobilek jsou kromě Bugatti značky jako Rolls-Royce, Bentley, Lamborghini nebo Ferrari. Tyto společnosti jsou známé svými exkluzivními modely, které stojí miliony dolarů. Některé mají omezenou produkci, díky čemuž jsou ještě vzácnější a dražší.

Pokud sníte o vlastnictví vozu od jedné z těchto automobilek, buďte připraveni utratit značné množství peněz. Ceny vozů těchto značek mohou dosáhnout několika milionů dolarů.

Jaká značka auta je nejdražší?

Existuje mnoho automobilových společností, které nabízejí různé modely a značky automobilů. Pokud však jde o nejdražší auta, jedna značka poráží ostatní z hlediska hodnoty a luxusu.

ČTĚTE VÍCE
Jak dosáhnout dokonalé přilnavosti auta - tajemství a tipy

Řeč je o automobilové značce Rolls-Royce. Tento britský výrobce s dlouhou historií je známý svými exkluzivními a luxusními modely, z nichž každý je ukazatelem prémiovosti a postavení.

Ceny vozů Rolls-Royce mohou dosahovat nepopiratelných výšin, o jejichž částce se jen zřídkakdy pochybuje. Každý model je vyráběn ručně a na zakázku s individuálním přístupem k potřebám a preferencím klienta. Speciální materiály, ruční úprava a pokročilá technologie – to vše dělá vozy Rolls-Royce skutečně jedinečnými.

Pokud hledáte skvělé auto, které nabízí nesrovnatelný komfort a styl, pak je Rolls-Royce nesporným lídrem v této kategorii. Sebevědomí, luxus a bezkonkurenční řemeslné zpracování zajišťují, že každý Rolls-Royce je exkluzivním uměleckým dílem dostupným pouze těm nejnáročnějším kupujícím.

Video:

TOHLE NIKDO NEMĚL NAJÍT! Nejúžasnější a neuvěřitelná opuštěná auta / Top 10

Nejbohatší společnosti 2021

Nejdražší značky na světě 2022