Grant 8 valves je jedním z nejoblíbenějších modelů aut od VAZ. Tento kompaktní vůz, poháněný 1,6litrovým motorem, může nabídnout dobrou kombinaci výkonu a účinnosti. Spotřeba paliva je důležitý parametr, který zajímá mnoho automobilových nadšenců.

Podle oficiálních informací je spotřeba paliva u Granta s 8 ventily asi 6,7 litru na 100 kilometrů v kombinovaném cyklu. Samozřejmě musíte pochopit, že toto číslo se může lišit v závislosti na různých faktorech, jako je styl jízdy, stav povrchu vozovky atd.

Celkově je však ventil Grant 8 docela ekonomický vůz, který ve své třídě dokáže nabídnout dobrou spotřebu paliva. Díky své kompaktnosti a relativně nízké hmotnosti může být optimální volbou pro ty, kteří oceňují efektivitu a nízké náklady na vlastnictví.

Spotřeba paliva na ventilech Grant 8: fakta a čísla

Расход топлива на Гранте 8 клапанов: факты и цифры

Podle oficiálních technických specifikací je spotřeba paliva u 8ventilového Grantu přibližně 6 litrů na 100 kilometrů v kombinovaném cyklu. Toto je průměrná hodnota a může se lišit v závislosti na provozních podmínkách vozidla.

Skutečná spotřeba paliva se však může lišit od oficiálních údajů, protože jsou získány v laboratorních podmínkách a ne vždy odrážejí skutečné provozní podmínky vozidla. Skutečná spotřeba paliva může být vyšší nebo nižší než uvedené hodnoty.