Bankovní karty s cashbackem na čerpacích stanicích jsou mezi řidiči stále oblíbenější. Která banka nabízí nejvýhodnější podmínky?

Novinky Novinky provedla studii a zjistila, že lídrem ve výši cashbacku na čerpacích stanicích je banka Velká banka. Klienti této banky mohou získat až 5% cashback při natankování svého vozu. Jde o nejvyšší procento ze všech bank poskytujících cashback na čerpacích stanicích.

Ale není to jen částka cashback, která dělá banku Velká banka vůdce. Svým klientům nabízí také pohodlné zázemí. Za prvé, cashback je připsán na kartu automaticky bez nutnosti podávat žádosti. Za druhé, neexistují žádná omezení ohledně počtu čerpacích stanic, za které je cashback udělován. Za třetí, výše nahromaděného cashbacku není omezena a může být použita na žádost klienta.

Pokud je pro vás důležité získat maximální užitek při návštěvě čerpací stanice, věnujte pozornost nabídkám karet od banky Velká banka. Můžete tak výrazně ušetřit za tankování do auta a zároveň využít oblíbené finanční služby, které tato banka poskytuje.

Lídři v cashbacku na čerpacích stanicích v bankovním sektoru

Лидеры по кэшбэку на АЗС в банковской сфере

1. Sberbank je jednou z největších bank v Rusku a nabízí svým zákazníkům cashback až 10 % na čerpacích stanicích. To je jedno z nejvyšších procent ze všech bank. Klienti Sberbank mají také přístup ke slevám a speciálním nabídkám na partnerských čerpacích stanicích.

2. Tinkoff Bank – zaujímá přední místo v cashbacku na čerpacích stanicích. Klienti bank mají možnost získat až 10 % cash back na čerpacích stanicích. Tinkoff Bank nabízí svým klientům také speciální podmínky na partnerských čerpacích stanicích.

3. Raiffeisenbank – nabízí svým zákazníkům cashback i na čerpacích stanicích. Vrácení peněz je až 5 %, což je výhodná nabídka pro klienty této banky. Raiffeisenbank má také partnerství s některými čerpacími stanicemi, které nabízejí speciální nabídky.

4. VTB Bank – nabízí svým zákazníkům cashback až 3 % na čerpacích stanicích. Klienti bank navíc získávají další výhody a slevy na partnerských čerpacích stanicích.

5. Alfa-Bank – má ve svém arzenálu cashback na čerpacích stanicích až 2 %. Klienti bank mohou také využít speciální nabídky a akce na partnerských čerpacích stanicích.

ČTĚTE VÍCE
Jednoduché a efektivní způsoby, jak zkontrolovat hlavu válců automobilu na přítomnost mikrotrhlin

Nejlepší nabídky na trhu

Самые выгодные предложения на рынке

Banka XYZ poskytuje svým zákazníkům až 5% cashback za každé naplnění čerpací stanice. To znamená, že část utracené částky za pohonné hmoty se vám vrátí na účet. Tento program vám umožní výrazně ušetřit a získat další bonusy.

XYZ Bank navíc svým zákazníkům nabízí další možnosti spoření. Zákazníci mohou také získat cashback například za nákup zboží na čerpacích stanicích, jako je motorový olej, autodíly a další autodoplňky.

Pokud hledáte nejlepší nabídku na trhu cashback čerpacích stanic, nehledejte nic jiného než XYZ Bank. Poskytuje až 5% cashback a také další příležitosti, jak ušetřit na nákupech automobilů.

Tři nejlepší banky s maximálním cashbackem

Тройка лучших банков с максимальным кэшбэком

Pokud pravidelně tankujete na čerpací stanici a chcete získat co nejvyšší cashback, pak věnujte pozornost těmto třem bankám:

1. Banka “A”

1. Банк «А»

Banka „A“ nabízí jednu z nejvyšších sazeb cashback na čerpacích stanicích. Zde můžete získat až 5% cashback na každé doplnění. Kromě toho je cashback připsán na jakoukoli kartu této banky, což je pro zákazníky obzvláště atraktivní.

2. Banka “B”

Na druhém místě je Banka B, jejíž cashback na čerpacích stanicích může dosáhnout až 4 %. Banka také nabízí další bonusové programy a akce, které vám umožní navýšit výši cashbacku.

3. Banka “B”

Na třetím místě je banka “B”, kde můžete získat až 3% cashback za tankování na čerpací stanici. Banka také poskytuje různé slevy a bonusy při nákupu dalšího zboží a služeb.

Nezapomeňte, že výše cashbacku může záviset na podmínkách programu banky, množství náplní a dalších faktorech. Ověřte si podrobné podmínky u každé banky a vyberte si pro sebe tu nejvýhodnější nabídku.

Banka Cashback částka na čerpacích stanicích
Sklenice” Do 5%
banka “B” Do 4%
banka “B” Do 3%

Video:

Nejlepší debetní karty s cashbackem na všechno

5 nejlepších karet pro automobilové nadšence s velkým cashbackem na čerpacích stanicích a autoservisech

CASHBACK: HLAVNÍ PODVOD BANK