Existuje mnoho různých typů alarmových klíčenek, které slouží k zabezpečení a ochraně vašeho vozidla před krádeží. Jsou to pohodlná a spolehlivá zařízení, která umožňují majiteli vozu sledovat jeho stav a chránit jej před nežádoucími zásahy.

Jedním z nejběžnějších typů alarmových klíčenek jsou klíčenky s vestavěným senzorem přiblížení. Jsou vybaveny senzory, které reagují na přístup majitele nebo přítomnost cizího předmětu v blízkosti vozu. Když se někdo přiblíží k autu, klíčenka automaticky aktivuje alarm a varuje před možnou hrozbou.

Dalším oblíbeným typem přívěsku na klíče je klíčenka s funkcí automatického startování motoru. Umožňují zapínat a vypínat motor auta pomocí přívěsku na klíče, a to i na velké vzdálenosti. To je velmi výhodné v chladném období, kdy potřebujete zahřát motor před cestou.

Různé přívěsky na klíče

Разнообразие брелков сигнализации

Poplašné ovladače jsou malá zařízení, která uživatelům umožňují ovládat poplašný systém nebo v případě potřeby spustit poplach. Existuje široká škála alarmových klíčenek a každá z nich má své vlastní vlastnosti a funkce.

ČTĚTE VÍCE
Jak zjistit, kdy je čas vyměnit zapalovací svíčky v autě