Někdy jsou chvíle, kdy se jen těžko vyrovnáváme s následky zábavného večera. V takových chvílích chceme skrýt skutečnost, že jsme pili alkohol. Ale jak to udělat bez zbytečného tázání nebo odsuzujícího pohledu? Ve skutečnosti existuje několik jednoduchých životních hacků, které nám v této situaci pomohou.

V první řadě si pamatujte, že váš vzhled a vystupování mohou prozradit mnohé o tom, co jste pili. Věnujte proto pozornost svému oblečení a obuvi. Měly by být úhledné a neměly by podezřele cítit alkohol. Zároveň nezapomínejte na základní hygienická pravidla – čistěte si zuby a vlasy, abyste se vyhnuli zápachu alkoholu.

Pokud se chcete vyhnout podezřelým otázkám na váš stav, snažte se, aby vám nezrudly oči a vyvarujte se nadměrného pocení. K tomu můžete použít speciální oční kapky nebo ubrousky, které vám pomohou vyrovnat se s těmito problémy. Pamatujte také, že pití alkoholu může ovlivnit vaši koordinaci, takže se snažte chovat sebevědomě a vyhýbejte se nepříjemným situacím.

Jak odstranit stopy po požití alkoholu? [Metody záchrany]

Как убрать следы употребления алкоголя? [Способы Спасения]

Ve světle moderní kultury zdravého životního stylu je často potřeba skrývat stopy po konzumaci alkoholu. Možná se budete muset dostavit do práce nebo do školy střízliví a vaše oči nebo čich naznačí, že jste požili alkohol. Nebojte se, máme několik způsobů, jak se vyhnout nepříjemným situacím.

1. Oční kapky. Jediné, co může přitáhnout pozornost ostatních k tomu, že pijete alkohol, jsou červené oči. Oční kapky obsahující vazokonstrikční látky pomohou odstranit zarudnutí a obnovit jasnost očí. Před použitím si přečtěte návod a nepřekračujte doporučenou dávku.

2. Žvýkačky nebo máty. Alkohol může zanechat nepříjemný zápach. Žvýkání mátové žvýkačky nebo máty vám může pomoci osvěžit dech a skrýt stopy. Pomohou vám také řešit případné sucho v ústech způsobené pitím alkoholu.

3. Převlékání. Pokud se potřebujete vyhnout podezření spojenému s pachem alkoholu na oblečení, zkuste je vyměnit. Pamatujte, že pach alkoholu může na látce přetrvávat, proto se doporučuje oblečení vyprat nebo jednoduše nosit nové.

4. Mytí rukou a obličeje. Kůže může také absorbovat zápach alkoholu, takže pravidelné mytí rukou a obličeje mýdlem může pomoci tento zápach odstranit. Pro účinnější výsledky můžete použít také osvěžující sprchový gel nebo aromatické mýdlo.

ČTĚTE VÍCE
Jak poznat, kdy válet kotouče a jak to udělat správně

5. Voda a jídlo. Pitná voda může pomoci vyplavit z úst veškerý zbývající alkohol a snížit zápach. Navíc konzumace určitých potravin, jako je čerstvá zelenina nebo ovoce, může pomoci absorbovat zbývající alkohol a odstranit zápach.

Je důležité si uvědomit, že tyto metody mohou pomoci odstranit některé stopy po požití alkoholu, ale nemohou zcela zakrýt skutečnost, že se používá. Nejlepší způsob, jak se vyhnout nepříjemným situacím a udržet si zdraví, je umírnit nebo se pití alkoholu úplně vyhnout.

Vezměte prosím na vědomí, že tyto metody se nedoporučují ke skrytí konzumace alkoholu před profesionálním testováním alkoholu.

Když odcházíš, neříkej sbohem

Уходя, не прощайся

Snad každý z nás se někdy dostal do situace, kdy bylo nutné skrývat fakt konzumace alkoholu. Ať už jde o schůzku s příbuznými, rande nebo pracovní schůzku, někdy chcete své malé tajemství uchovat. V tomto článku se podíváme na několik způsobů, které vám pomohou tiše skrýt stopy posledního večera.

První věc, kterou byste měli věnovat pozornost, je dýchání. Alkohol na nás může zanechat své nepříjemné „vůně“. K boji proti tomu můžete použít žvýkačky, máty nebo speciální spreje na osvěžení dechu. Je také vhodné připomenout, že alkohol se může kůží odpařovat, takže nezapomeňte na pořádnou sprchu a spolehlivý antiperspirant.

Pokud se bavíme o tom, jak po večerních radovánkách skrýt stopy rána, pak si nasaďte své nejlepší sluneční brýle a nezapomeňte na vícevrstvý make-up. Pokud celý svět stále tančí v ohnivých rytmech večera, pomohou vám ztratit se v den fotografií a momentek z dovolené. Hlavní je nenarazit na vystupování na sociálních sítích, dokud nedosáhnete určitého vystřízlivění.

Ale nejspolehlivější způsob, jak skrýt skutečnost, že jste pili, je určitá atmosféra. Zaměřte se na spojení s ostatními a projevujte zájem o ně a jejich příběhy. Vaše okolí bude zaneprázdněno jejich společností a je nepravděpodobné, že si všimne nedůslednosti řeči nebo nekontrolovatelného chichotání.

A konečně stojí za to připomenout: nedoporučuje se zneužívat alkohol a být neustále opilý. To může negativně ovlivnit vaše zdraví a vztahy s ostatními. Je lepší si proces pití užívat s mírou a bavit se tak, aby se každý cítil příjemně.

ČTĚTE VÍCE
Historie a význam jména Opel - od německého švýcarského města k symbolu automobilového průmyslu

Mléko na záchranu!

Pokud hledáte způsob, jak skrýt skutečnost, že jste pili alkohol, pak bude mléko vaším skutečným moudrým přítelem! Může skrývat stopy alkoholu na vašem dechu. Kromě toho má mléko řadu dalších prospěšných vlastností. Pomáhá například snižovat kocovinu, zmírňuje bolesti hlavy a únavu.

Pro dosažení maximálního účinku se doporučuje používat pouze čerstvé a přírodní mléko. Před pitím alkoholu stačí vypít sklenici mléka. Vytvoříte si tak ochrannou bariéru, která pomůže skrýt stopy alkoholu.

Použijte tuto účinnou metodu a buďte nad podezřením! Pamatujte ale, že žádná metoda není 100% zaručena, proto pijte alkohol zodpovědně, s mírou a dbejte na své zdraví.

Svést své stopy

Обольсти свои следы

Ne vždy je možné zabránit tomu, aby ostatní zjistili, že jste pili. Existují však způsoby, jak lidi oklamat a zahladit stopy.

1. Vzhled

První věc, kterou musíte udělat, je věnovat pozornost svému vzhledu. Pokud při pití pijete příliš mnoho alkoholu, je velmi pravděpodobné, že vám zčervenají oči. Použití speciálních kapek do červených očí nebo pouhé nošení kontaktních čoček pomůže skrýt toto znamení.

Kromě toho se musíte postarat o zápach alkoholu. Nastříkejte na sebe voňavou vodu nebo na sebe naneste deodorant, abyste zakryli zápach alkoholu.

2. Jednejte přirozeně

2. Веди себя естественно

Jednou z nejdůležitějších věcí je chovat se přirozeně. Pokud jste opilí, pak se s největší pravděpodobností změní váš styl chůze, hlas a gesta. Snažte se vyhnout zrychlenému dýchání nebo nepřirozené chůzi. Udržujte normální rytmus konverzace a nepřekračujte své přivítání – to může vyvolat podezření.

Pozor také na svůj postoj. Poloha těla může hodně napovědět. Pamatujte, že držení rovných zad a správné držení těla je klíčem k úspěchu.

Pokud se budete řídit těmito radami a budete věnovat pozornost svému vzhledu a chování, můžete oklamat lidi a skrýt skutečnost, že jste pili. Nejlepší je však pít s rozumem a s mírou, abyste se nedostali do stavu, kdy musíte zahladit stopy.

Video:

Jedeme k RODIČŮM uklidit byt!

Jak odstranit strany?! ROZHODNĚ TO DĚLÁTE ŠPATNĚ!

Průvodce: jak skrýt to, co jste pili