Blablacar je oblíbená silniční služba, která umožňuje cestujícím a řidičům, aby se navzájem našli pro společné jízdy autem. S jeho pomocí se rychle a pohodlně dostanete na místo, které potřebujete, a navíc ušetříte náklady na dopravu. Pro využití služeb Blablacaru je však potřeba si jízdu rezervovat. Jak to udělat? V tomto článku vám prozradíme všechny podrobnosti a kroky k objednání zájezdu přes službu Blablacar.

Prvním krokem k objednání zájezdu přes Blablacar je registrace na webu nebo mobilní aplikaci. Pokud již máte účet, můžete se jednoduše přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů. Pokud ještě nemáte účet, musíte se zaregistrovat zadáním svého jména, e-mailové adresy a vytvořením hesla. Vezměte prosím na vědomí, že registrace na Blablacar je zcela zdarma a zabere vám jen pár minut vašeho času.

Po registraci se musíte přihlásit ke svému novému účtu Blablacar. Po přihlášení se dostanete na hlavní stránku služby, kde naleznete různé nabídky zájezdů od řidičů. Chcete-li si rezervovat cestu, musíte zadat svůj výchozí a cílový bod a také datum a čas, kdy plánujete cestovat. Po vyplnění všech povinných polí klikněte na „Hledat“ a Blablacar vám najde vhodné možnosti cestování.

Když najdete vhodnou jízdu, musíte kliknout na tlačítko „Rezervovat místo“ a odeslat žádost řidiči. Poté může řidič váš požadavek během krátké doby přijmout nebo odmítnout. Pokud řidič vaši žádost přijme, budete ho moci kontaktovat a probrat všechny podrobnosti o cestě, včetně platby a trasy. Jakmile budou všechny podrobnosti dokončeny, můžete potvrdit svou cestu a užít si pohodlnou a nákladově efektivní dopravu s Blablacar!

Jak si objednat BlaBlaCar a získat servis

Как заказать BlaBlaCar и получить обслуживание

Chcete-li si rezervovat jízdu s BlaBlaCar, budete muset provést několik jednoduchých kroků. Níže jsou uvedeny podrobné pokyny:

Krok 1: Zaregistrujte se na webu BlaBlaCar nebo si stáhněte aplikaci do svého smartphonu.
Krok 2: Přihlaste se ke svému účtu BlaBlaCar pomocí svých přihlašovacích údajů.
Krok 3: Na hlavní stránce vyberte místo odjezdu a cíl a také požadované datum a čas cesty.
Krok 4: Otevřete seznam dostupných cest a vyberte možnost, která vám vyhovuje.
Krok 5: Potvrďte svůj výběr a zaplaťte za cestu pomocí uvedených platebních metod.
Krok 6: Kontaktujte řidiče a proberte všechny podrobnosti o cestě a získejte další informace.
Krok 7: Setkejte se s řidičem na určeném místě a užijte si jízdu.
ČTĚTE VÍCE
Je bezpečné řídit auto, když uniká nemrznoucí směs?

Pokud máte nějaké problémy nebo dotazy, vždy se můžete obrátit na podporu BlaBlaCar a požádat o pomoc a radu.

Proces objednávky BlaBlaCar

Процесс заказа BlaBlaCar

Chcete-li si objednat jízdu přes BlaBlaCar, budete muset provést následující kroky:

1. Zaregistrujte se na webu BlaBlaCar nebo si nainstalujte mobilní aplikaci.

2. Přihlaste se ke svému účtu BlaBlaCar pomocí svého uživatelského jména a hesla.

3. Na hlavní stránce vyberte „Najít zájezd“ nebo klikněte na tlačítko „Objednat zájezd“.

4. Zadejte místo odjezdu a cíl a také požadované datum a čas cesty.

5. Klikněte na tlačítko “Hledat” a počkejte na výsledky vyhledávání. Zobrazí se seznam dostupných cest.

6. Vyberte vhodnou cestu ze seznamu a kliknutím na ni zobrazíte podrobné informace.

7. Zkontrolujte informace o řidiči, trase, ceně a další podrobnosti o cestě.

8. Pokud jste se všemi informacemi spokojeni, klikněte na tlačítko „Objednat“ nebo „Zarezervovat místo“.

9. Počkejte na potvrzení od ovladače. Obvykle to trvá několik minut.

10. Zaplaťte zájezd dle zvolených platebních možností (hotovost, online platby atd.).

11. Seznamte se s řidičem v určeném místě a čase a užijte si jízdu BlaBlaCar!

Servis během vaší cesty s BlaBlaCar

Обслуживание во время поездки с BlaBlaCar

Za prvé, řidiči musí být zdvořilí a pozorní k cestujícím. Měli by oslovovat cestující jménem a být připraveni odpovídat na jejich otázky. Musí také vzít v úvahu přání cestujících ohledně hudby, teploty a zastávek na cestě.

Za druhé, řidiči musí dodržovat pravidla silničního provozu a zajistit bezpečnost všech na cestě. Musí dodržovat povolenou rychlost, dodržovat odstup od ostatních aut a dávat pozor na silnici. Měli by být také připraveni poskytnout potřebnou pomoc v případě nehod nebo nepředvídaných situací.

Za třetí, řidiči musí zajistit čistotu a pořádek uvnitř vozu. Měli by pravidelně čistit interiér a udržovat vůz v dobrém stavu. Musí také poskytovat cestujícím dostatek místa k sezení a úschovnu zavazadel.

V případě jakýchkoli problémů nebo nespokojenosti během cesty mohou cestující zanechat zpětnou vazbu o řidiči a hodnotit jeho výkon. To vám umožní vytvořit transparentnost a vybrat nejlepší řidiče pro budoucí cesty.

Komunikace mezi cestujícími a řidiči je také důležitým aspektem služeb během cesty. Dobrá komunikace a přátelská atmosféra pomáhají k tomu, aby byl výlet příjemný a pohodlný pro všechny zúčastněné.

ČTĚTE VÍCE
Tipy na péči o auto v zimě

Celkově je služba poskytovaná při cestování s BlaBlaCar jedním z faktorů, díky kterému je tato služba mezi cestujícími oblíbená. Registrovaní řidiči se snaží nabízet vysoce kvalitní služby a vytvářet cestujícím příjemný zážitek během cesty.

Zpětná vazba a zákaznická podpora BlaBlaCar

Обратная связь и поддержка клиентов BlaBlaCar

BlaBlaCar si svých zákazníků velmi váží a snaží se poskytovat vynikající služby. Máte-li jakékoli dotazy, problémy nebo návrhy, můžete kontaktovat podporu.

Chcete-li kontaktovat tým podpory BlaBlaCar, můžete použít následující metody:

telefon +7 (800) 555-55-55
E-mail support@blablacar.ru
Online chat K dispozici na oficiálních stránkách BlaBlaCar

Tým podpory pracuje nepřetržitě, aby co nejrychleji odpověděl na všechny otázky. Pokud potřebujete pomoc s objednávkou, máte potíže s hledáním jízdy nebo máte dotazy ohledně platby, kontaktujte podporu.

Kromě služby podpory nabízí BlaBlaCar také různé nástroje pro zpětnou vazbu. Na oficiálních stránkách společnosti najdete sekci FAQ, která odpovídá na nejčastější otázky, a také blog, kde najdete užitečné články a tipy.

Pokud chcete zanechat recenzi o své zkušenosti s používáním BlaBlaCar, můžete tak učinit na oficiálních stránkách nebo v různých online zdrojích, kde uživatelé recenzují různé služby.

BlaBlaCar se snaží poskytovat ty nejlepší služby a zlepšovat se díky zpětné vazbě svých zákazníků. Neváhejte kontaktovat podporu nebo zanechte svůj názor – váš názor je pro nás důležitý!

Video:

Nepouštějte cizí lidi do svého auta. BlaBlaCar Killer.

Jak zavolat řidiči na Bla Bla Car

Jak jsem byl oklamán v BlaBlaCar. (BlaBlaCar 2022)