Mercedes je prestižní německá automobilová značka známá svou kvalitou a spolehlivostí. Automobily Mercedes jsou po celém světě spojovány s vedoucím postavením, inovacemi a luxusem. Ale ve kterém městě se tato krásná auta vyrábějí?

Ve skutečnosti je výroba Mercedesu distribuována v několika městech po celém světě. Hlavními výrobními centry jsou německá města Sindelfingen, Brémy a Rastatt. Sídlí zde hlavní továrny společnosti, kde se montují vozy různých modelů, od pohodlných sedanů až po elegantní kupé a sportovní vozy.

Německé továrny Mercedesu jsou známé svou vysoce kvalitní výrobou a moderním vybavením. Pracují zde vysoce kvalifikovaní specialisté, kteří se starají o každý detail vozu. Díky tomu se Mercedes stal jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších značek v automobilovém světě.

Výroba Mercedesu ve kterém městě?

Производство Мерседес в каком городе?

Sindelfingen je místem montáže a výroby různých modelů vozidel Mercedes-Benz. Závod v Sindelfingenu je vlajkovou lodí společnosti a zaměstnává vysoce kvalifikované odborníky využívající pokročilé technologie a inovativní výrobní procesy.

Historie závodu Sindelfingen

История завода в Зинделфингене

Závod Mercedes-Benz Sindelfingen byl založen v roce 1915 a od té doby ušel dlouhou cestu. Vyrábí se zde vozy business třídy, včetně modelů třídy S a E.

Technologie výroby

Závod v Sindelfingenu využívá pokročilé technologie výroby vozidel, včetně použití robotů a automatizovaných systémů. Provádí se zde také montáž a instalace vyspělých bezpečnostních, komfortních a infotainment systémů, díky kterým jsou vozy Mercedes-Benz jedny z nejmodernějších na trhu.

Města, kde se vyrábí Mercedes

Города, где производят Мерседес

Stuttgart, Německo

Штутгарт, Германия

Jedním z nejznámějších měst, kde se Mercedes vyrábí, je německý Stuttgart. Nachází se zde hlavní závod společnosti, kde se vyrábějí různé modely vozů Mercedes, včetně osobních a nákladních.

Tuscaloosa, USA

Тускалуса, США

Tuscaloosa v Alabamě je domovem jednoho z výrobních závodů Mercedesu ve Spojených státech. Montují se zde vozy značky určené pro americký trh.

Kromě toho má Mercedes-Benz továrny a výrobní linky v různých zemích po celém světě, včetně Číny, Velké Británie, Indie a dalších.

velkoměsto Země
Stuttgart Německo
Tuscaloosa United States

Zjistěte, kde se nachází továrna Mercedes

Узнайте, где находится фабрика Мерседес

Závod Mercedes ve Stuttgartu je velký a moderní komplex skládající se z několika výrobních linek a dílen, kde se každá fáze výroby automobilů – od lití kovů až po montáž a lakování – provádí pomocí vyspělých technologií a vysoce přesných zařízení.

ČTĚTE VÍCE
Kolik stojí instalace všestranných kamer a jak vybrat nejlepší možnost

Stuttgart je navíc také sídlem společnosti Mercedes-Benz, kde probíhá výzkum a vývoj nových modelů automobilů, testování a testování technických inovací a bezpečnostních systémů.

Návštěvníci továrny Mercedes mohou vidět působivé výrobní linky, dozvědět se o procesech montáže vozidel a dozvědět se více o technických a technických řešeních, díky kterým jsou vozy Mercedes tak oblíbené a spolehlivé.

Pokud vás tedy zajímá historie a výrobní proces vozů Mercedes, musíte navštívit Stuttgart a navštívit továrnu Mercedes!

Video:

Aurus Senat: závod a montáž, celá recenze / Dopravník Aurus Senat v Elabuga, Sollers

Takto se sestaví váš Mercedes-Benz třídy S a GL

Výrobní linka Mercedes S-CLASS