Autoalarm je určen k ochraně před krádeží a vloupáním. Někdy však nastanou situace, kdy je nutné alarm dočasně nebo trvale deaktivovat, např. pokud máte rozbitou klíčenku nebo ji potřebujete nechat opravit v servisním středisku.

Vypnutí alarmu na autě pomocí klíčenky je obvykle jednodušší než kdy jindy. K tomu slouží speciální sekvence úhozů na klíčence. Před vypnutím alarmu se ujistěte, že jste blízko auta a máte přístup ke klíčence.

Nejprve byste si měli přečíst návod k obsluze vašeho přívěsku na klíče. Ve většině případů je zde uveden podrobný algoritmus akcí pro vypnutí alarmu. Pokud se pokyny ztratí, můžete požádat o pomoc servisní středisko vozu nebo výrobce klíčenky.

Nedoporučuje se používat vypínací algoritmy navržené na fórech nebo webech pro hostování videa, protože každá klíčenka má své vlastní vlastnosti a nesprávné akce mohou poškodit vaše auto nebo způsobit poruchu samotného alarmu.

Jak vypnout alarm na autě pomocí přívěsku na klíče?

Как отключить сигнализацию на машине с брелком?

  1. Najděte klíčenku na budík. Na klíčence jsou obvykle tlačítka s ikonami pro různé funkce, včetně tlačítka pro deaktivaci alarmu.
  2. Stiskněte tlačítko ztišení budíku. Obvykle je indikován ikonou klíče nebo ikonou budíku.
  3. Počkejte na potvrzovací signál. Když je alarm deaktivován, uslyšíte jedno pípnutí nebo uvidíte, jak alarm bliká.

Pokud máte nějaké potíže nebo nemůžete najít klíčenku alarmu, obraťte se prosím na návod k obsluze svého vozidla nebo na servisní středisko. Je důležité mít na paměti, že deaktivace alarmu může dočasně deaktivovat pouze zvukový alarm, ale ne ochranu proti krádeži, proto nenechávejte své auto na nehlídaném parkovišti.

Užijte si používání svého auta!

Důvody pro neustálou aktivaci alarmu

Причины постоянного включения сигнализации

Neustálá aktivace autoalarmu může mít několik důvodů:

důvod Možné řešení
Porucha klíčenky alarmu Výměna baterií v klíčence nebo oprava klíčenky
Problémy s elektrickým systémem vozu Pro diagnostiku a opravy kontaktujte autoservis
Vibrace nebo vibrace z vozidla Instalace dalších opatření proti krádeži nebo kontaktování specialistů, aby zkontrolovali snímače vibrací
Spouštění senzorů v přítomnosti prachu nebo hmyzu Očistěte snímače od prachu a hmyzu nebo kontaktujte odborníky za účelem kontroly a opravy
Chyby v softwaru alarmu Kontaktování autoservisu za účelem aktualizace nebo přeprogramování softwaru
ČTĚTE VÍCE
Co dělá číslo nečitelným? Proč jsou nečitelná čísla pro uživatele zdrojem problémů?

V každém případě, pokud autoalarm neustále zhasíná nebo je zapnutý bez ohledu na přítomnost hrozby, doporučuje se kontaktovat odborníka, aby provedl diagnostiku a opravu poplašného systému.

Jak dočasně deaktivovat alarm

Как временно отключить сигнализацию

Pokud potřebujete dočasně deaktivovat alarm na svém voze pomocí přívěsku na klíče, postupujte podle následujících pokynů:

1. Jděte ke svému autu.

2. Stiskněte tlačítko „Unlock“ na klíčence. Obvykle se jedná o tlačítko s obrázkem otevřeného zámku.

3. Stiskněte znovu tlačítko „Unlock“. Pokud je alarm deaktivován, měli byste slyšet jediné bzučení nebo vidět blikat ukazatele směru.

4. Zkontrolujte, zda je alarm skutečně deaktivován. Otevřete a zavřete dveře vozu, ujistěte se, že se alarm nespustí a vypne se, když se pokusíte vůz otevřít nebo nastartovat.

Pamatujte, že tyto pokyny platí pro běžné modely klíčenek s alarmem a v některých případech nemusí fungovat. Pokud se stále setkáte s problémem s vypnutím alarmu, je doporučeno vyhledat odbornou pomoc.

Jak vypnout budík bez přívěsku na klíče

Как отключить сигнализацию без брелка

Pokud nemáte přístup k ovladači budíku nebo je jeho baterie vybitá, nemějte obavy. Existuje několik způsobů, jak vypnout alarm na autě bez použití klíčenky.

1. Použijte klíč zámku dveří

1. Используйте ключ от замка двери

Pokud máte fyzický klíč k zámku dveří auta, zkuste jej vložit do zámku dveří a otočit klíčem do otevřené polohy. To může deaktivovat alarm a odemknout dveře.

2. Zkontrolujte tlačítko „Alarm off“ na přístrojové desce

2. Проверьте кнопку

Některá auta mají na palubní desce speciální tlačítko, které umožňuje deaktivovat alarm bez použití klíčenky. Obvykle je označen ikonou budíku. Najděte toto tlačítko a podržte jej několik sekund, abyste budík vypnuli.

Pokud žádná z těchto metod nefunguje, možná budete muset kontaktovat výrobce vozidla nebo specialistu na alarmy, abyste získali další pokyny, jak deaktivovat alarm bez použití přívěsku na klíče.

Video:

Jak vypnout alarm není spojení s klíčenkou

Nouzové vypnutí alarmu Starline a93/a63/e93/e91/e61/e63 | Deaktivace bez klíčenky

Nastavení snímače otřesů a náklonu z klíčenky StarLine A63/A93 | Deaktivace senzorových zón z přívěsku na klíče