Oboustranná páska 3M je spolehlivý a odolný lepicí materiál, který je široce používán v různých průmyslových odvětvích. Vyznačuje se vysokou pevností a odolností vůči různým vlivům včetně teploty.

Jednou z nejdůležitějších věcí při výběru oboustranné pásky je její schopnost odolávat vysokým teplotám. Je třeba vzít v úvahu, že každý typ lepicí pásky má své vlastní vlastnosti a účel, takže odpověď na tuto otázku bude záviset na konkrétním typu lepicí pásky.

3M je jedním z lídrů na trhu lepidel a jejich oboustranná páska je známá svou spolehlivostí a odolností. Většina modelů s oboustrannou páskou 3M obvykle odolá teplotám v rozmezí -40 °C až +120 °C.

Je však třeba zvážit, že teploty se mohou lišit v závislosti na konkrétním typu pásky a směru jejího použití. Některé specializované typy 3M lepicí pásky snesou i vyšší teploty, až +260°C. Potřebujete-li lepicí pásku, která odolá zvláště vysokým teplotám, doporučuje se obrátit se na výrobce nebo dodavatele pro přesnější informace.

Kolik stupňů vydrží oboustranná páska 3M?

Сколько градусов выдерживает двухсторонний скотч 3M?

Oboustranná páska 3M má vysokou tepelnou odolnost, díky čemuž je schopna odolat různým teplotním podmínkám.

Dle technických specifikací 3M oboustranná páska obvykle odolá teplotám v rozmezí -40°C až +93°C. To znamená, že páska zůstává pevná a spolehlivá i při nízkých teplotách a při zvýšených teplotách neztrácí své vlastnosti.

Oboustranná páska 3M je tedy ideálním materiálem pro použití v různých aplikacích, které vyžadují spolehlivé a odolné upevnění při různých teplotách.

Teplotní limity pro použití 3M oboustranné pásky

Maximální teplota

Максимальная температура

Maximální teplota, kterou oboustranná páska 3M vydrží, závisí na jejím konkrétním typu a modelu. Obecně platí, že většina oboustranných pásek 3M odolá teplotám až 93 stupňů Celsia (200 stupňů Fahrenheita).

Minimální teplota

Je třeba také vzít v úvahu, že oboustranná páska 3M má minimální teplotu, při které může spolehlivě fungovat. Obvykle je minimální teplota pro použití 3M pásky kolem -29 stupňů Celsia (-20 stupňů Fahrenheita).

Je důležité si uvědomit, že tyto hodnoty jsou obecné a mohou se lišit mezi modely a typy oboustranné pásky 3M. Před použitím lepicí pásky v prostředí s vysokou nebo nízkou teplotou se doporučuje přečíst si informace na obalu nebo kontaktovat výrobce, abyste získali přesné údaje o teplotních limitech konkrétního produktu.

ČTĚTE VÍCE
Jaký nástroj vlastní miliony lidí? Zjistěte, který nástroj se stal skutečným bestsellerem po celém světě!

3M lepicí páska a její odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám

Скотч 3М и его стойкость к высокой и низкой температуре

Lepicí páska 3M je navržena tak, aby vydržela extrémní teplotní podmínky, aniž by ztratila své kvalitativní vlastnosti. Netaví se, nekroutí se ani neztrácí přilnavost ani při velmi nízkých nebo vysokých teplotách.

Tato páska tedy odolá jak vysokým teplotám dosahujícím hodnot až 150 stupňů Celsia, tak nízkým teplotám, které klesají až k -40 stupňům Celsia. Díky tomu je ideální pro použití v automobilovém průmyslu, elektronice, stavebnictví a dalších průmyslových odvětvích, která vyžadují bezpečné a teplotně odolné držení.

Pro přehlednost je uvedena tabulka zobrazující teplotní rozsah, který 3M páska vydrží:

Typ pásky Vysoká teplota, °C Nízká teplota, °C
Oboustranná páska 3M na 150 až -40

Video:

Není třeba vrtat! (Oboustranná montážní páska)

To je důvod, proč neudrží oboustrannou pásku 3M! Jak nalepit lišty na Honda cr-v 2019

JAKOU ZÁTĚŽ VYDRŽÍ ČÍNA OBOUSTRANNÁ SUPER SKOTCHOVÁ PÁSKA?