vozy Daewoo (Ravon). jsou jedním z nejoblíbenějších modelů na ruském trhu. V současné době má Daewoo Motors, která tato auta vyrábí, několik továren v různých zemích.

Jedna z největších továren se nachází ve městě Uzlovaya, které se nachází v regionu Tula. Montují se zde různé modely vozů Daewoo (Ravon), včetně oblíbených sedanů a hatchbacků. Závod v Uzlovaya je vybaven moderním zařízením a technologiemi, které mu umožňují vyrábět vysoce kvalitní automobily.

Kromě toho se některé vozy Daewoo (Ravon) vyrábějí v Rusku v jiných továrnách, které se nacházejí ve městech Cherkessk a Fedorovsky. Jsou tam vytvořeny optimální podmínky pro montáž a výrobu automobilů, což Daewoo Motors umožňuje aktivně se rozvíjet a uspokojovat potřeby ruských automobilových nadšenců.

Daewoo Motors tak vyrábí vozy Daewoo (Ravon) nejen ve svých korejských továrnách, ale také na ruském území. To nám umožňuje uspokojit poptávku po těchto modelech a poskytnout zákazníkům spolehlivé a kvalitní vozy.

Kde se vyrábí vozy Daewoo (Ravon)?

Vozy Daewoo (Ravon) se vyrábějí v několika továrnách v různých zemích.

Uzbekistán

Hlavní výroba vozů Daewoo (Ravon) se provádí v Uzbekistánu. Je zde velký závod GM Uzbekistán, kde se vyrábí Daewoo Nexia, Daewoo Gentra, Daewoo Matiz a další.

Tento závod vyrábí automobily nejen pro domácí trh, ale i pro export do jiných zemí.

Jižní Korea

Společnost má také výrobní závody v Jižní Koreji. Do roku 2002 se zde vyráběly vozy Daewoo včetně modelu Lanos.

V současnosti se však výroba vozů Daewoo v Koreji snížila a většina výroby byla přesunuta do továren v jiných zemích.

Kromě Uzbekistánu a Jižní Koreje lze Daewoo (Ravon) vyrábět v jiných továrnách v různých zemích, v závislosti na modelu a výrobní společnosti.

Výrobní zařízení Daewoo (Ravon).

Závod Daewoo (Ravon) je moderní výrobní komplex vybavený moderním zařízením a technologiemi. Zahrnuje několik dílen, kde se provádějí všechny fáze výroby: od lisování kovů a svařování až po lakování a montáž hotových vozů.

Výroba automobilů Daewoo (Ravon).

Závod Daewoo (Ravon) se specializuje na výrobu různých modelů automobilů pod značkou Ravon. Jsou mezi nimi modely jako Nexia, Gentra, R2 a R4.

Společnost využívá pokročilou technologii Lean výroby, která snižuje náklady a zvyšuje efektivitu výroby. Díky tomu společnost Daewoo (Ravon) zaujímá vedoucí postavení na automobilovém trhu Uzbekistánu a vyváží své výrobky do mnoha zemí světa.

ČTĚTE VÍCE
Je možné použít polosyntetický olej do turbodieselu? Pojďme do detailů!

Automobilový trh Uzbekistánu

Uzbekistán je jedním z největších automobilových trhů ve střední Asii. Je zde vysoká poptávka po levných a spolehlivých autech, díky čemuž je zdejší výroba vozů Daewoo (Ravon) obzvláště žádaná.

Kromě toho Daewoo (Ravon) aktivně rozvíjí síť prodejců a servisních středisek po celé zemi, což jí umožňuje poskytovat svým zákazníkům vysoce kvalitní servis a pravidelnou údržbu vozidel.

Vozy Daewoo (Ravon) na ruském trhu

Автомобили Daewoo (Ravon) на российском рынке

Výroba vozů Daewoo (Ravon) v Rusku

Производство автомобилей Daewoo (Ravon) в России

Výroba automobilů Daewoo (Ravon) v Rusku se provádí v několika továrnách. Největší z nich se nachází ve městě Uzlovaya, v regionu Tula. Pod značkou Ravon vyrábí různé modely včetně sedanů, hatchbacků a crossoverů. V roce 2019 bylo vyrobeno více než 51 tisíc vozů.

Ravon plánuje rozvíjet výrobu na ruském trhu a zvyšovat objemy výroby. Továrny jsou vybaveny moderním zařízením a poskytují pracovní místa pro místní obyvatele.

Modely aut Daewoo (Ravon) na ruském trhu

Ruský trh nabízí široký výběr modelů vozů Daewoo (Ravon). Mezi nejoblíbenější modely patří:

model Typ těla Motor
Ravon R2. Hatchback 1.4 litru, benzín
Ravon nexia r3 Sedan 1.5 litru, benzín
Ravon R4. Hatchback 1.5 litru, benzín
Kříž Ravon R4 Crossover 1.5 litru, benzín

Tyto modely jsou nabízeny s různými možnostmi a úrovněmi výbavy. Vozy Daewoo (Ravon) se vyznačují spolehlivostí, pohodlím a moderním designem, díky kterému jsou oblíbené mezi ruskými automobilovými nadšenci.

Video:

Ravon se vrátil do Ruska: auta, ceny a plány

Ravon r3

⚡Ravon R5! 2021!✅ Nový SUPER hráč v rozpočtovém segmentu! JIŽ BRZY na našem trhu!